Chcem lietať vyššie – ruky lásky ma ponesú

Chcem lietať vyššie – ruky lásky ma ponesú
Chcem lietať vyššie, byť nebeským vtákom. Chcem plachtiť oblakmi a sledovať všetko, čo plodí činnosť môjho srdca. Chcem byť tým, čo bude plachtiť vo vánku. Plachtiť vo vetroch nádeje a rozdávať úsmev všade okolo seba.

Denne uvažujem o svojom živote. Nielen o tom, kam smerujem, čo robím, prečo sa usmievam, ale aj o tom ako to podať ďalej. Chcem lietať vyššie. Chcem byť ako ten nádherný voľný vták. Neobmedzovaný ničím. Mať jasne vytýčenú cestu no konať spontánne.

Spontánne konanie v mojom živote mi prinieslo vela priateľov, známych, no hlavne kvantum zážitkov a splnených snov. Malých, veľkých. Spontánne konať a poznať cestu za svojimi snami je niečo, čo naplňuje môj život. Pre mňa je spontánne konanie a lietanie v oblakoch činnosťou, ktorá vypĺňa každý prázdny kúť môjho srdca. Je to činnosť ktorá ma dostáva do výšin a nedovoľuje aby sa vytratil úsmev z mojich pier. Milujem to lietanie vo výšinách. Vraj som niekedy ako snílek. No o čom je život? Podľa mňa je život o láske, úsmeve a práve týchto snoch. Má azda človek bez snov vôbec chuť čokoľvek v živote robiť? Má azda človek bez snov vôbec niečo?

Moje sny vzišli zo spontánnych nápadov, ktorým som s detskou radosťou a úsmevom dal formu. Z formy sa vykryštalizovala cesta a aj cieľ samotný.

Áno tento život je jedna obrovská nádhera. Milujem ho lebo mi dáva dôvod pre môj úsmev. Tento život je moja cesta. Cesta ktorú s radosťou a vďakou príjmam. Píšem síce o sebe, no myslím, že sa nájdeš minimálne v jednej vete. Lebo ty si ako ja a ja som ako ty.

Dominik Smrek

Dominik Smrek

Mladý cestovateľ, spisovateľ, motivačný coach. Od roku 2009 sa venuje profesionálnemu poradenstvu v oblasti motivácie a pozitívnej zmene v živote. Je autorom bestselleru "Krok k úspechu" - motivačnej publikácie ktorej sa predalo viac ako 8500+ kusov. Dominik často cestuje po svete, spoznáva nové kultúry a svoje zážitky prenáša dos vojich prednášok a textov.Related Articles

Moja vnútorná cesta

Vydávam sa na cestu. Som malé dieta, ktoré vyráža na púť spoznávania samého seba. Svojej duše, správania, charakteru a srdca.

Má veľké srdce a pomáha

Už dlhšie poznám skupinu ľudí, ktorá si myslím, že fakt stojí za povšimnutie. Za svoje náklady zháňajú sponzorov, aby pomohli

Prvá rada je pre teba – nepatríš dozadu

Prvá rada pre teba, zadarmo a od srdca. Rada, ktorú som dostal ako mladý chalan, ktorý sa nevedel zorientovať v

No comments

Write a comment
No Comments Yet! Buď prvý kto tento článok okomentuje

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*